Kilka informacji

O nas

Firma Cateringowa – Szczecin

Bar Lenka działa na szczecińskim rynku gastronomicznym od 2016 roku. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy w tym czasie, wykorzystujemy, aby urozmaicać menu i dostosowywać je jeszcze lepiej do preferencji Klientów. Lokal, który stworzyliśmy, urzeka nie tylko smakiem domowej kuchni, ale także niepowtarzalną atmosferą. Zależy nam bowiem na tym, aby nasi goście często do nas wracali, a każdy, kto nas odwiedza, zawsze wychodził syty. Chcemy docierać z naszymi posiłkami także do osób, które nie mają czasu odwiedzać naszego baru, dlatego działamy jako firma cateringowa na terenie Szczecina, ze szczególnym uwzględnieniem osiedli Żelechowa i Niebuszewa.

Jak przygotowujemy nasze posiłki?

Przygotowując posiłki, zwracamy uwagę na składniki, których używamy. Wykorzystujemy tylko świeże produkty najwyższej klasy. Skupiamy się także na estetyce podania dań. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego zapewniamy naszym Klientom możliwość swobodnego komponowania menu. Oferujemy śniadania i obiady domowe.

Obsługa cateringowa imprez

Z naszej obsługi cateringowej skorzystać mogą zarówno Klienci indywidualni, jak i firmy. Naszym priorytetem jest dopasowanie oferty do potrzeb zleceniodawcy. Dlatego zapewniamy nie tylko codzienne dostarczanie posiłków do domów i miejsc pracy, ale także obsługę kulinarną różnego rodzaju imprez. Doskonale rozumiemy, że każde wydarzenie wymaga przygotowania oryginalnego menu, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie oraz prośby ze strony Klientów. Oprócz tego oferujemy profesjonalną obsługę kelnerską podczas imprez. Dzięki temu nasi Klienci mogą w pełni cieszyć się rodzinnym spotkaniem, chrzcinami bądź komunią swojego dziecka, my zaś zajmiemy się całą resztą.